Aktualny terminarz po przerwie covidowej


2020-12-12 GÓRNICKIEGO
09:00:00 Konie - 2 Hills Basket
10:15:00 B-Ball Styl Dzierżoniów - Daj Spokój
11:30:00 Osiedle Powstańców Śląskich - The Last Dance
12:45:00 Meblobud.pl - Sto Twarzy Grzybiarzy
14:00:00 Golden - Team-Plast KK Oleśnica
15:15:00 Łże Elity - HES Basketball Team
16:45:00 TST Kogeneracja SA - Centrum-naczep.com
18:15:00 WM Instalacje - Blues Jelcz - Laskowice
19:45:00 Killa Beez - WWW.KOMPAS-WROCLAW.PL
21:15:00 Wienkra - Strefa


2020-12-13 GÓRNICKIEGO
08:30:00 Birsy - 4USZZKK
09:45:00 Diabełki - 2 Hills Basket II
11:00:00 Rakiety Północ - Salon Numizmatyczny M.Wójcicki
12:15:00 Oporów Team - Szukamygraczy.pl
13:30:00 FireCuda Basketball Team - Pominięci W Drafcie
14:45:00 Pio Studio Arch. - Projekt Wrocław
16:00:00 E-lastminute.pl - FIX Catering Dietetyczny
17:15:00 N.B.K. - The Bird
18:30:00 MOXLY Basketball Team – Łobuzersi
19:45:00 Inwestgrupa - EZ 4US
21:00:00 Basket Team Lubiąż – KSP Gospoda


2020-12-19 GÓRNICKIEGO ( sobota )
12.45 Kompania – Pokonamy Falę
14.00 Magic Gostyń – Pominięci w Drafcie
15.15 Ihavefun.pl – FIX Catering Dietetyczny
16.30 Killa Beez – Hes Basketball Team
18.00 TST Kogeneracja – Łże Elity
19.30 Pio Studio Arch. – The Bird
20.45 EZ 4 US – The Last Dance


2020-12-20 GÓRNICKIEGO ( niedziela )
09.00 Mojito Wrocław – Meblobud.pl

10.15 B-Ball Dzierżoniów – MPK Wrocław
11.30 Diabełki – OVB Allfinanz
12.45 NG Engineering 4 Fun - Szukamygraczy.pl
14.00 Rosenthal – E- lastminute.pl
15.15 Polonia Wrocław – Team-Plast KK Oleśnica
16.30 Dragons Żmigród – Birsy
17.45 KSP Gospoda – Gród Złotniki
19.00 Basket Team Lubiąż – Exorganika Meble


2021 -01-02 GÓRNICKIEGO ( sobota )
10.15 Łobuzersi – NBK
11.30 Inwestgrupa – 2 Hills Basket II
12.45 Gwardia Wrocław – Mojito Wrocław
14.00 4USZZKK – Dragons Żmigród
15.15 HES Basketball Team – Blues Jelcz Laskowice
16.45 Wienkra – Killa Beez
18.15 GKS Gaudia Robot Trzebnica – Zdrój – Polonia Wrocław
19.30 WM Instalacje – Centrum –naczep.com
21.00 NBK – 2 Hills Basket


2021 -01-03 GÓRNICKIEGO( niedziela )
09.00 Golden – Polonia Wrocław
10.15 Kompania – FireCuda Basketball Team
11.30 Sami Swoi – Konie
12.45 Oporów Team – Ihavefun.pl
14.00 Rosenthal – NG Engineering 4 Fun
15.15 TST Kogeneracja – Wienkra
16.45 Łobuzersi – Projekt Wrocław
18.00 Pominięci W Drafcie – Pokonamy Falę
19.15 Od Deski – Exorganika Meble


2021-01-09 GÓRNICKIEGO ( sobota )
09.30 Gepard Retardieu – FireCuda Basketball Team
10.45 Pio Studio Arch. – Łobuzersi
12.00 FIX Catering Dietetyczny – Rosenthal

13.15 GKS Gauda Robot Trzebnica –Zdrój – Team –Plast KK Oleśnica
14.30 E-Lastminute.pl – Rakiety Północ
15.45 Łże Elity – Strefa
17.15 Golden – B-Ball Styl Dzierżoniów
18.30 MOXLY Basketball Team – Konie
19.45 The Bird – 2 Hills Basket
21.00 EZ 4US – Osiedle Powstańców Śląskich


2021 -01-10 GÓRNICKIEGO ( niedziela )
09.00 MPK Wrocław – Przystojne Granie
10.15 The Last Dance – Inwestgrupa
11.30 Pominięci W Drafcie – Kompania
12.45 Rosenthal – Szukamygraczy.pl
14.00 Sami Swoi – Łobuzersi
15.15 Meblobud.pl – Birsy
16.30 Dragons Żmigród – Sto Twarzy Grzybiarzy
17.45 Gwardia Wrocław – 4USZZKK
19.00 Ihavefun.pl – Salon Numizmatyczny M.Wójcicki
20.15 Gród Złotniki – Exorganika Meble


2021-01-16 GÓRNICKIEGO ( sobota )
09.00 FIX Catering Dietetyczny – NG Engineering 4 Fun
10.15 Pio Studio Arch. – Konie
11.30 Przystojne Granie – Daj Spokój
12.45 NBK – Projekt Wrocław
14.00 MPK Wrocław – GKS Gaudia Robot Trzebnica-Zdrój
15.15 MOXLY Basketball Team – Sami Swoi
16.30 E-lastminute.pl – Salon Numizmatyczny M.Wójcicki
17.45 TST Kogeneracja SA – Blues Jelcz – Laskowice
19.15 Łże Elity – WWW.KOMPAS-WROCŁAW.PL
20.30 Killa Beez – Strefa


2021-01-17 GÓRNICKIEGO ( niedziela )
08.30 Gepard Retardieu – Pokonamy Falę
09.45 4USZZKK – Sto Twarzy Grzybiarzy

11.00 Rakiety Północ – Oporów Team
12.15 2 Hills Basket – Łobuzersi
13.30 Konie – The Bird
14.45 Gród Złotniki – Od Deski
16.00 Centrum-naczep.com – WWW.KOMPAS-WROCLAW.PL
17.30 WM Instalacje – Wienkra
19.00 OVB Allfinanz – 2 Hills Basket II
20.15 NG Engineering 4 Fun – E-Lastminute.pl


2021-01-23 GÓRNICKIEGO ( sobota )
09.45 NG Engineering 4 Fun – Rakiety Północ
11.00 Salon Numizmatyczny M.Wójcicki – FIX Catering Dietetyczny
12.15 B-Ball Styl Dzierżoniów – Przystojne Granie
13.30 Osiedle Powstańców Śląskich – Diabełki
14.45 Daj Spokój – Team Plast KK Oleśnica
16.00 Pio Studio Arch. – Sami Swoi
17.15 Projekt Wrocław – MOXLY Basketball Team
18.30 Basket Team Lubiąż – Od Deski
19.45 Exorganika Meble – Pogoart
21.00 Oporów Team –Rosethal


2021-01-24 GÓRNICKIEGO ( niedziela )
09.00 – ZACZYNAMY PLAY OFF ( wkrótce szczegółowa rozpiska )
EKSRALIGA , 1 liga i 2 liga

Z TEJ SAMEJ KATEGORII