Terminarz 6 Edycji DALK

22 luty 2020 sobota(DALK ARENA Górnickiego 20 )

11:15:00 Szukamygraczy.pl : E-lastminute.pl

12:30:00 EZ 4US : FireCuda Basketball Team

13:45:00 Golden Brick Warriors : Diabełki

15:00:00 TST Kogeneracja SA : Łże Elity

16:30:00 SDP Nieruchomości : Wienkra

18:00:00 Art-Deweloper : Strefa

19:30:00 Killa Beez : LZS Blues Jelcz - Laskowice

21:00:00 Home Broker : Centrum-naczep.com


23 luty 2020 niedziela (DALK ARENA Górnickiego)

08:45:00 Gród Złotniki : Basket Team Lubiąż

10:00:00 Gwardia Wrocław : Kompania

11:15:00 2 Hills Basket II : Team-Plast KK Oleśnica

12:30:00 Osiedle Powstańców Śląskich : KSP Gospoda

13:45:00 Exorganika Meble : Pominięci W Drafcie

15:00:00 Przystojne Granie : B-Ball Styl Dzierżoniów

16:15:00 Konie : Sami Swoi

17:30:00 Collins Aerospace : Tukany Chamielec Architekci

18.45.00 N.B.K. : Rosenthal


29 luty 2020 sobota (DALK ARENA Górnickiego )

14:00:00 MOXLY Basketball Team : Ihavefun.pl

15:15:00 Wienkra : TST Kogeneracja SA

16:45:00 Centrum-naczep.com : Killa Beez

18:15:00 LZS Blues Jelcz – Laskowice : SDP Nieruchomości

19:45:00 Łże Elity : Art-Deweloper

21:15:00 Strefa : Home Broker


1 marzec 2020 niedziela ( DALK ARENA Górnickiego )

08:45:00 Inwestgrupa : Mojito Wrocław

10:00:00 E-lastminute.pl : 2 Hills Basket

11:15:00 Dragons Żmigród : Łobuzersi

12:30:00 Projekt Wrocław : NG Engineering 4Fun

13:45:00 Sami Swoi : N.B.K.

15:00:00 Sto Twarzy Grzybiarzy : Pokonamy Falę

16:15:00 Salon Numizmatyczny M.Wójcicki : Konie

17:30:00 4USZZKK : OVB Allfinanz

18:45:00 Tukany Chamielec Architekci : Lediko Snow Panthers

20:00:00 Pio Studio Arch. : Oporów Team


7 marzec 2020 sobota ( DALK CENTER Kiełczów )

08:45:00               MKS Gwardia I : Osiedle Powstańców Śląskich

10:00:00               EZ 4US : Łobuzersi

11:15:00               Pominięci W Drafcie : Dragons Żmigród

12:30:00               NG Engineering 4Fun : Salon Numizmatyczny M.Wójcicki

13:45:00               2 Hills Basket : Tukany Chamielec Architekci

15:00:00               Killa Beez : Strefa

16:30:00               TST Kogeneracja SA : LZS Blues Jelcz - Laskowice

18:00:00               Wienkra : Łże Elity

19:30:00               SDP Nieruchomości : Centrum-naczep.com

21:00:00               Home Broker : Art-Deweloper


8 marzec 2020 niedziela ( DALK CENTER Kiełczów )

08:45:00               Pokonamy Falę : Basket Team Lubiąż

10:00:00               Rakiety Północ : Pio Studio Arch.

11:15:00               Lediko Snow Panthers : Collins Aerospace

12:30:00               Daj Spokój : Meblobud.pl

13:45:00               Mojito Wrocław : Gród Złotniki

15:00:00               Sto Twarzy Grzybiarzy : Inwestgrupa

16:15:00               N.B.K. : Konie

17:30:00               Oporów Team : Szukamygraczy.pl

18:45:00               KSP Gospoda : 2 Hills Basket II

20:00:00               Koszarki : 4USZZKK

21:15:00               Pogoart  : Polonia Wrocław


14 marzec 2020 sobota ( DALK ARENA Górnickiego )

08:45:00               EZ 4US : Dragons Żmigród

10:00:00               2 Hills Basket II  : MKS Gwardia I

11:15:00               MKS Gwardia II : Przystojne Granie

12:30:00               Ihavefun.pl : NG Engineering 4Fun

13:45:00               Szukamygraczy.pl : Rakiety Północ

15:00:00               LZS Blues Jelcz – Laskowice : Wienkra

16:30:00               Art-Deweloper : Killa Beez

18:00:00               Centrum-naczep.com :  TST Kogeneracja SA

19:30:00               Strefa :  SDP Nieruchomości

21:00:00               Łże Elity : Home Broker


15 marzec 2020 niedziela ( DALK ARENA Górnickiego)

08:45:00               Basket Team Lubiąż : Gwardia Wrocław

10:00:00               Team-Plast KK Oleśnica : 4USZZKK

11:15:00               Gród Złotniki :   Sto Twarzy Grzybiarzy

12:30:00               Projekt Wrocław : Sami Swoi

13:45:00               Salon Numizmatyczny M.Wójcicki : Rosenthal

15:00:00               Meblobud.pl : B-Ball Styl Dzierżoniów

16:15:00               2 Hills Basket :   Oporów Team

17:30:00               OVB Allfinanz :  Koszarki

18:45:00               Pio Studio Arch. : Tukany Chamielec Architekci

20:00:00               Gepard Retardieu : Golden Brick Warriors

21:15:00              Kompania : Pokonamy Falę


21 marzec 2020 sobota (DALK ARENA Górnickiego )

08:45:00               Łobuzersi : Pominięci W Drafcie

10:00:00               Polonia Wrocław : EZ 4US

11:15:00               Diabełki : MKS Gwardia II

12:30:00               Rosenthal : Ihavefun.pl

13:45:00               Collins Aerospace : Pio Studio Arch.

15:00:00               LZS Blues Jelcz – Laskowice : Łże Elity

16:30:00               Wienkra : Centrum-naczep.com

18:00:00               SDP Nieruchomości : Art-Deweloper

19:30:00               TST Kogeneracja SA : Strefa

21:00:00               Killa Beez : Home Broker


22 marzec 2020 niedziela ( DALK ARENA Górnickiego)

08:45:00               Mojito Wrocław : Basket Team Lubiąż

10:00:00               Rakiety Północ  : 2 Hills Basket

11:15:00               Inwestgrupa : Kompania

12:30:00               NG Engineering 4Fun : MOXLY Basketball Team

13:45:00               KSP Gospoda :   OVB Allfinanz

15:00:00               B-Ball Styl Dzierżoniów : Gepard Retardieu

16:15:00               Konie :  Projekt Wrocław

17:30:00               Dragons Żmigród : Pogoart

18:45:00               Osiedle Powstańców Śląskich :   Koszarki

20:00:00               FireCuda Basketball Team : Exorganika Meble

21:15:00               Oporów Team : E-lastminute.pl


28 marzec 2020 sobota (DALK ARENA Górnickiego)

08:45:00               MKS Gwardia II : Gepard Retardieu

10:00:00               Polonia Wrocław : Pominięci W Drafcie

11:15:00               Przystojne Granie : Daj Spokój

12:30:00               Sami Swoi : Salon Numizmatyczny M.Wójcicki

13:45:00               Tukany Chamielec Architekci :Szukamygraczy.pl

15:00:00               Centrum-naczep.com :  LZS Blues Jelcz - Laskowice

16:30:00               Strefa :  Wienkra

18:00:00               Łże Elity : Killa Beez

19:30:00               Art-Deweloper : TST Kogeneracja SA

21:00:00               Home Broker :   SDP Nieruchomości


29 marzec 2020 niedziela (DALK ARENA Górnickiego)

08:45:00               Sto Twarzy Grzybiarzy : Mojito Wrocław

10:00:00               KSP Gospoda : Team-Plast KK Oleśnica

11:15:00               E-lastminute.pl : Rakiety Północ

12:30:00               MOXLY Basketball Team : Rosenthal

13:45:00               Kompania : Gród Złotniki

15:00:00               B-Ball Styl Dzierżoniów : Daj Spokój

16:15:00               Dragons Żmigród : Exorganika Meble

17:30:00               Pogoart : EZ 4US

18:45:00               Pio Studio Arch. : Lediko Snow Panthers

20:00:00               Diabełki : Przystojne Granie

21:15:00               Osiedle Powstańców Śląskich : OVB Allfinanz


4 kwietnia 2020 sobota ( DALK ARENA Górnickiego)

12:45:00               Rosenthal : NG Engineering 4Fun

14:00:00               Ihavefun.pl : Sami Swoi

15:15:00               SDP Nieruchomości : Killa Beez

16:45:00               LZS Blues Jelcz – Laskowice : Strefa

18:15:00               Łże Elity : Centrum-naczep.com

19:45:00               TST Kogeneracja SA : Home Broker

21:15:00               Wienkra : Art-Deweloper


5 kwietnia 2020 niedziela ( DALK ARENA Górnickiego)

08:45:00               Team-Plast KK Oleśnica : Koszarki

10:00:00               E-lastminute.pl : Collins Aerospace

11:15:00               Lediko Snow Panthers : Rakiety Północ

12:30:00               Projekt Wrocław : N.B.K.

13:45:00               Salon Numizmatyczny M.Wójcicki : MOXLY Basketball Team

15:00:00               Gwardia Wrocław : Inwestgrupa

16:15:00               Gepard Retardieu : Diabełki

17:30:00               MKS Gwardia I : KSP Gospoda

18:45:00               Golden Brick Warriors : Meblobud.pl

20:00:00               Exorganika Meble : Polonia Wrocław

21:15:00               Mojito Wrocław : Kompania


18 kwietnia 2020 sobota ( DALK CENTER Kiełczów )

10:00:00               4USZZKK : Osiedle Powstańców Śląskich

11.15:00               MKS Gwardia I : Team-Plast KK Oleśnica

12:30:00               N.B.K. : Salon Numizmatyczny M.Wójcicki

13:45:00               Polonia Wrocław : FireCuda Basketball Team

15:00:00               EZ 4US : Pominięci W Drafcie

16:15:00               Basket Team Lubiąż: Sto Twarzy Grzybiarzy

17:30:00               Konie :  Ihavefun.pl

18:45:00               Koszarki : 2 Hills Basket II

20:00:00               Rosenthal : Projekt Wrocław


19 kwietnia 2020 niedziela ( DALK CENTER Kiełczów )

08:45:00               Gwardia Wrocław : Pokonamy Falę

10:00:00               Collins Aerospace : 2 Hills Basket

11:15:00               Tukany Chamielec Architekci :    E-lastminute.pl

12:30:00               Sami Swoi : MOXLY Basketball Team

13:45:00               Lediko Snow Panthers : Szukamygraczy.pl

15:00:00               Daj Spokój : Diabełki

16:15:00               Rakiety Północ  : Oporów Team

17:30:00               Łobuzersi : Pogoart

18:45:00               Przystojne Granie : Gepard Retardieu

20:00:00               Golden Brick Warriors : B-Ball Styl Dzierżoniów

21:15:00               Meblobud.pl : MKS Gwardia II


26 kwietnia 2020 niedziela ( DALK CENTER Kiełczów )

08:45:00               Gród Złotniki : Gwardia Wrocław

10:00:00               Koszarki : MKS Gwardia I

11:15:00               Szukamygraczy.pl : Pio Studio Arch.

12:30:00               Salon Numizmatyczny M.Wójcicki : Projekt Wrocław

13:45:00               NG Engineering 4Fun : Sami Swoi

15:00:00               Inwestgrupa : Pokonamy Falę

16:15:00               Oporów Team : Tukany Chamielec Architekci

17:30:00               Kompania : Basket Team Lubiąż

18:45:00               2 Hills Basket II : 4USZZKK

20:00:00               FireCuda Basketball Team : Pogoart

21:15:00               Exorganika Meble : EZ 4US


9 maja 2020 sobota ( DALK ARENA Górnickiego)

08:45:00               Meblobud.pl : Gepard Retardieu

10:00:00               Golden Brick Warriors : Przystojne Granie

11:15:00               MKS Gwardia II : Daj Spokój

12:30:00               Ihavefun.pl : N.B.K.

13:45:00               Szukamygraczy.pl : Collins Aerospace

15:00:00               SDP Nieruchomości : Łże Elity

16:30:00               Strefa    : Centrum-naczep.com

18:00:00               Killa Beez : TST Kogeneracja SA

19:30:00               Art-Deweloper : LZS Blues Jelcz - Laskowice

21:00:00               Home Broker :   Wienkra


10 maja 2020 niedziela (DALK ARENA Górnickiego)

08:45:00               Gwardia Wrocław : Mojito Wrocław

10:00:00               OVB Allfinanz :  MKS Gwardia I

11:15:00               Tukany Chamielec Architekci : Rakiety Północ

12:30:00               Sami Swoi : Rosenthal

13:45:00               Pokonamy Falę : Gród Złotniki

15:00:00               Daj Spokój : Golden Brick Warriors

16:15:00               FireCuda Basketball Team : Dragons Żmigród

17:30:00               2 Hills Basket :   Lediko Snow Panthers

18:45:00               Polonia Wrocław : Łobuzersi

20:00:00               MOXLY Basketball Team : Konie

21:15:00               Pominięci W Drafcie : Pogoart

16 maja 2020 sobota (DALK ARENA Górnickiego)

08:45:00               B-Ball Styl Dzierżoniów : MKS Gwardia II

10:00:00               Diabełki : Meblobud.pl

11:15:00               Łobuzersi : FireCuda Basketball Team

12:30:00               Projekt Wrocław : Ihavefun.pl

13:45:00               Pio Studio Arch. : 2 Hills Basket

15:00:00               Centrum-naczep.com : Art-Deweloper

16:30:00               TST Kogeneracja SA : SDP Nieruchomości

18:00:00               Łże Elity : Strefa

19:30:00               Wienkra : Killa Beez

21:00:00               LZS Blues Jelcz – Laskowice : Home Broker


17 maja 2020 niedziela (DALK ARENA Górnickiego)

08:45:00               Inwestgrupa : Basket Team Lubiąż

10:00:00               Osiedle Powstańców Śląskich : Team-Plast KK Oleśnica

11:15:00               Sto Twarzy Grzybiarzy : Gwardia Wrocław

12:30:00               Dragons Żmigród : Polonia Wrocław

13:45:00               4USZZKK : KSP Gospoda

15:00:00               OVB Allfinanz :  2 Hills Basket II

16:15:00               Konie :  NG Engineering 4Fun

17:30:00               Collins Aerospace : Oporów Team

18:45:00               Lediko Snow Panthers : E-lastminute.pl

20:00:00               Pogoart : Exorganika Meble

21:15:00               N.B.K. : MOXLY Basketball Team


23 maja 2020 sobota(DALK ARENA Górnickiego)

08:45:00               MKS Gwardia I : 4USZZKK

10:00:00               2 Hills Basket :   Szukamygraczy.pl

11:15:00               Team-Plast KK Oleśnica : OVB Allfinanz

12:30:00               2 Hills Basket II : Osiedle Powstańców Śląskich

13:45:00               Ihavefun.pl : Salon Numizmatyczny M.Wójcicki

15:00:00               KSP Gospoda : Koszarki

16:15:00               Gepard Retardieu : Daj Spokój

17:30:00               MKS Gwardia II : Golden Brick Warriors

18:45:00               Przystojne Granie : Meblobud.pl

20:00:00               Diabełki : B-Ball Styl Dzierżoniów


24 maja 2020 niedziela(DALK ARENA Górnickiego )

08:45:00               Sto Twarzy Grzybiarzy : Kompania

10:00:00               Rakiety Północ : Collins Aerospace

11:15:00               E-lastminute.pl : Pio Studio Arch.

12:30:00               MOXLY Basketball Team : Projekt Wrocław

13:45:00               NG Engineering 4Fun : N.B.K.

15:00:00               Gród Złotniki : Inwestgrupa

16:15:00               Rosenthal : Konie

17:30:00               Oporów Team : Lediko Snow Panthers

18:45:00               Mojito Wrocław : Pokonamy Falę

20:00:00               Pominięci W Drafcie : FireCuda Basketball Team

21:15:00               Łobuzersi : Exorganika Meble


Z TEJ SAMEJ KATEGORII